Prodejci vybavení a techniky pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

MJC - Zlín spol.s r.o. (pobočka Plzeň)

Kadeřnické potřeby a profesionální vlasová kosmetika. Velkoobchod-maloobchod. On-line prodej. Začínajícím i profesionálním kadeřníkům nabízíme ...

Rooseveltova 9/7, Plzeň

Somax Plus spol. s r.o.

Naše nabídka pro zákazníky: Prodej zařízení pro mazání a údržbu např. mazací, olejová, čerpací technika – olejničky, trychtýře, olejové n...

Na Trávníku 20 , Plzeň - Litice

Ing. Monika Černá - PERSO International

Návrhy a realizace interiérů na klíč. Prodej nábytku pro firemní i soukromé interiéry. Nábytek do kšol, dílen, kanceláří.

Šťáhlavy

Bytservis Plus, s.r.o.

Nabízíme skříně na míru, bytový a kancelářský nábytek Hobis, žaluzie Velux a Izotra. Zpracujeme kompletní návrhy a úpravy interiérů. Dodáváme zakázkový nábytek a bytové doplňky. Prodej komponentů pro posuvné skříně.

Plzenecká 670/15, Plzeň-Východní Předměstí

Robatech CZ s.r.o.

Technologie pro nanášení lepidel. Prodej průmyslových lepidel.

K Cihelnám 101/72, Plzeň

Kartex - požární ochrana staveb, s.r.o.

Zajišťují kompletní požární ochranu staveb. Smluvní prodejce společnosti Promat. Dodávka a montáž - revizní dvířka, požární zasklení, kabelové kanály, ucpávky, podhledy, prosklené kouřové clony, příčky a stěny. Cenové nabídky a poradenství.

Smetanova 1209, Starý Plzenec

CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby chlazení. Maloobchod a velkoobchod s chladírenskou technologií. Provádíme montáže chlazených prostor. Dodáváme průmyslové chlazení, klimatizace, transportní chlazení Eurofrigo, nástavby, mrazírenské dveře, Technoblock. Také servis.

Klatovská 519/177, Plzeň-Litice

Výtahy VOTO Plzeň, s.r.o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami, montážemi a následným servisem všech typů výtahů. Předmětem naší činnosti jsou i výtahové šachty, plošiny p...

Jateční 2691/10, Plzeň

PRESSL, spol. s r.o.

Provádíme generální opravy, servis a modernizaci starších typů těžkých obráběcích a tvářecích strojů. Opravujeme tyto obráběcí stroje: soustruh, horizontka, karusel, otočný stůl, horizontální vyvrtávačka. Řídicí systémy Siemens, Heidenhain, Mefi.

Madlonova 21, Rokycany

ATMOS Systems, a.s.

Nabízíme Vám šroubové kompresory. Dodáváme kompresory, stanice s šroubovými kompresory, turbo kompresory, příslušenství na úpravu a měření spotřeby vzduchu. Dále servis s komplexní diagnostikou. Montáže a projekty stanic s kompresory na klíč. .

Plzeňská 149, Chrást

BOHEMIAFLUX, s.r.o.

Výroba čisticích a pracích prostředků

Smetanova 1130, Starý Plzenec

Technistav, s.r.o.

Nová a použitá stavební mechanizace a stroje značek JCB, Kramer, Yanmar, Dynapac, Indeco.Široký výběr příslušenství, originálních a náhradních dílů. Půjčování zemních strojů a mechanizace. Odprodej nevyužívaných strojů.

Černická 946/13, Plzeň

Laparden

Nabízíme prodej regálů. Nabízíme široké spektrum regálů a polic pro archívy, sklady, laboratoře, kanceláře a obchody. V nabídce též kovový nábytek, šatní skříně, kartotéky, lískovnice, nově figuríny, bisty a drátěný program. Montáž, konzultace a doprava.

Útušice-Robčice 55, (2km od OC Olympia směr Dobřany)

Quins, spol. s r.o.

Nabízíme výrobu čistíren průmyslových odpadních vod, filtračních zařízení a chladicích okruhů technologických vod. Výroba nádrží, jímek, septiků a tanků z PP, PE a PVC. Dodáváme zahradní bazény z PP. Bazény včetně zastřešení.

Lidická 139, Dobřany

Ing. Josef Šimák, prodej a servis svařovací techniky

Prodej svařovací a svářecí techniky fy. HBS pro obloukové přivařování a navařování svorníků - šroubů, čepů, trnů, kolíků, elektrokonektorů, matic dle ČSN EN ISO 14555 a 13918.Zajistíme dodávku zařízení, servis, svařování, poradenství.

Raisova 2450/51, Plzeň

Jiří Thurn - Akvagast

Firma se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej čerpadel renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců a je jedním ze zakládajících ...

Bezručova 183/27, Plzeň

HEAT

Nabídka prodeje, servisu, půjčovny teplovzdušných ohřívačů a vysoušečů. Zajistíme vytápění a vysoušení staveb, průmyslových hal, výstavních ploch, zemědělství, skladů. Mobilní ohřívače na ULTO, naftu, PB, ZP, elektriku.

Lázeňská 8, Rokycany

BENEFIT PLZEŇ, s.r.o.

Nabízíme bezpečnostní techniku k ochraně majetku. Nabízíme bezpečnostní a protipožární dveře, zámky, mříže, folie, trezory. Prodej, montáž a servis. V Plzni zajistíme bezplatný návrh a poradenství na místě realizace. Havarijní služba, zámečnictví, kovovýroba.

Slovanská 1637/63, Plzeň-Východní Předměstí

PEŠKA - židle a křesla, s.r.o.

Vývoj a prodej židlí, servis, opravy, prodej náhradních dílů. Vyrábíme židle, křesla, kancelářské i speciální atypické židle dle přání zákazníka. Prodáváme zahradní nábytek, věšáky, sedací sestavy. Provozujeme internetový obchod s tímto zbožím.

Zelinářská 375/5, Plzeň

SMS CZ, s.r.o.

Nabízíme Vám stroje pro zpracování půdy a setí. Nabízíme zemědělské stroje - diskové brány, vály, radličkové podmítače, samonakládací přepravníky lisované slámy, kypřiče a vály. Projektujeme, vyrábíme a dodáváme spalovny odpadů a systémy čištění spalin.

Soukenická 18, Rokycany

Josef Nový - prodej obráběcích strojů

Nabízíme Vám nové a použité obráběcí a tvářecí lisy a stroje. Provádíme střední a generální opravy. Pásové pily na kov a pilové pásy zn. WIKUS. Provádíme svaření a broušení. Prodej a výkup starších strojů na bazar. Dodávka po ČR do 48 hodin.

Čelakovského 194, Rokycany

PROFI REGÁLY - Milan Fail

Dodávají policové, paletové, konzolové, pojízdné a archivní regály, regály do prodejen, plastové přepravky, šatní skřínky a kovový nábytek.

Pod Bručnou 402/14, Plzeň-Černice

GASTRONOM 98, s.r.o.

Firma GASTRONOM 98 spol.s.r.o. se zabývá nákupem a prodejem gastronomického zařízení. Zajišťujeme prodej a výkup zařízení a vybavení pro obchody, ...

Jateční 34, Plzeň

LPW, spol. s r.o.

Pro svařování dodávají separační kapaliny proti odstřikům, keramické středicí kolíky, keramický spray, kontaktní elektrody pro odporové svařov...

Slovanská alej 1993/28, Plzeň-Východní Předměstí

WIB technika, s.r.o.

Nabízíme spotřební materiál a náhradní díly pro elektroerozivní obrábění. Servis a prodej elektroerozivních obráběcích strojů Charmilles.

Tylova 472/25, Plzeň

NÁBYTEK PEŠKA

Jsme firma zabývající se prodejem bytového a kancelářského nábytku. Prodáváme židle, PC stoly, dětské a studentské pokoje, regály, komody, psací stoly, kancelářská křesla, kancelářský nábytek HOBIS, Interiér Říčany. Realizujeme kompletní návrhy, vybavujeme interiéry, provádíme montáže a zajišťujeme dopravu.

Klatovská třída 2081/35, Plzeň

SK INTERIER PLZEŇ, s.r.o.

Firma SK interier se specializuje na kompletní realizace půdních vestaveb a nástaveb a to od projektové dokumentace a inženýrské činnosti, až po vlast...

Borská 2720/53, Plzeň

Bruml Petr - vzduchotechnika, s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávky a montáže vzduchotechnického zařízení a vzduchotechniky. Nabídka zámečnických prací. Vyrábíme a prodáváme zahradní krby a grily, zahradní nábytek z vymývaného betonu, betonové ploty.

Nezvěstice 117, Nezvěstice

JEŘÁBY - SERVIS, s.r.o.

Prodávají mostové jeřáby, otočná ramena, vázací prostředky, ruční a elektrické kladkostroje, dálkové ovládání. Opravují autojeřáby, montážní plošiny, skladové jeřáby, ruční a elektrické kladkostroje. Revize, prohlídky, elektrorevize a školení.

Dobřanská 101, Chlumčany

VSK Profi, s.r.o.

Dodávají kompresory, montáže potrubních rozvodů, sušičky, filtry, rychlospojky, šroubení Ludecke, pneumatické válce a ventily FESTO. V naší nabídce jsou též manometry WIKA, kulové kohouty, klapky, průmyslové armatury a hadice.

Božkovské náměstí 47/1, Plzeň-Božkov

Konzix, společnost s ručením omezeným

Zabývají se technologickými systémy pro sypké a kapalné materiály, se zaměřením převážně na šrotování, dávkování, míchání a granulace materiálů. Stroje pro přípravu, dávkování, míchání a granulování krmiv.

Božkovská 828/45, Plzeň-Východní Předměstí

AIR EKONOM - kompresory a příslušenství

Prodávají šroubové kompresory RENNER, sušiče, filtry, odvaděče a separátory kondenzátu HANKINSON a BEKO. Dodávají kompresorové stanice a rozvody tlakového vzduchu JOHN GUEST a LORCH. Provádí projekty, montáže, rekonstrukce, servis a poradenství.

Brojova 2113/16, Plzeň-Východní Předměstí

KOŽELUHA - ČESKÝ TRUHLÁŘ

Firma Koželuha – český truhlář je v současné době Zaměstnáváme řadu odborníků v profesích projektant, modelář, truhlář a restaurátor. Vyr...

Daimlerova 1168/1, Plzeň

Antonín Plecitý - Stavomont

Nabízíme výrobu, dodávky, montáž regálů. Policové regály, paletové regály, patrové regálové galerie. Poradenská činnost, návrhy typů regálů pro efektivní využití prostorů. Vybavujeme výrobní haly, velkoobchodní, prodejní, příruční sklady, archivy, spisovny.

Řepná 17, Plzeň-Litice

Agap, s.r.o.

Nabízíme Vám nové i použité stroje. Obráběcí, třískové např. soustruhy hrotové, CNC, soustružnické automaty, frézky, obráběcí centra, stoln...

K Zastávce 1066, Třemošná

AGRI FAIR, s.r.o.

Prodávají manipulační techniku a zdvihací zařízení. Nabízí kladkostroje, sloupové jeřáby, navijáky, hydraulické zvedací stoly, pohony, kolejovou techniku, patkové zvedáky, zdvihací plošiny, hydrauliku, peletizační vozíky, převodovky a řetězy.

Stříbrská 45, Stod

AHProfi, spol. s r.o.

Z Ahb. Vybaví autobazary, autosalony, autoservisy, kanceláře, obchody i banky. Prodávají třásně, žerdě a vlajky, reklamní stojany na prospekty, plexi...

Letkovská 645/38, Plzeň-Božkov

Java Machinery, spol. s r.o.

Nabízíme Vám výrobu a generální opravy. Frézovací zařízení pro obráběcí stroje Škoda. Montáže a demontáže obráběcích strojů včetně seřízení geometrie. Kovoobrábění. Prodej náhradních dílů pro obráběcí stroje Škoda.

Plzeňská 348, Dýšina

J.B. technika, s.r.o. - Prodej kotlů - Výroba a Prodej vzduchotechniky

Zajišťujeme provádění kompletních dodávek celých tepelných zařízení, kotlů, včetně odsávání od dřevoobráběcích strojů vzduchotechnikou. Drcení materiálu. Zpracování projektu.

U Borského parku 2639/21, Plzeň-Jižní Předměstí

ABEL C & C, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti bezpečnostních a informačních technologií. Dodáváme a montujeme zabezpečovací a kamerové systémy, kamery, ele...

Severní 60/25, Plzeň

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?