Velkoobchod

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

OSVĚTLENÍ, spol. s r.o.

Společnost OSVĚTLENÍ s.r.o provádí veškeré elektromontážní práce na zařízení NN, se specializací zaměřenou převážně na osvětlovací techni...

Boettingerova 2758/2, Plzeň

Cucorka.cz

Provozuji e-shop s hračkami, dárky, dekoracemi, oblečením, drogérií a dalšími potřebami pro děti, maminky, tatínky, babičky, dědečky, tetičky, st...

Hornická 365, Chotěšov

Pletiva Dobrý a Urbánek

Prodej a montáž pletiva na plot. V nabídce naleznete poplastované pletivo, pozinkované pletivo, uzlové lesnické pletivo, svařované pletivo, zelené slo...

Ledce 99, Ledce u Plzně

BOLTA - profily CZ, s.r.o.

Vyrábí stavební a průmyslové profily z plastů. Prodávají kobercové lišty, soklové lišty pro plovoucí podlahy, koberce a PVC, hliníkové přechodové lišty a lišty pro vedení kabelů. Velkoobchodní prodej laminátových podlah Egger.

Sokolovská 1007, Dobřany

Speciality Plzeň

Vítejte na našem webu o čokoládě. Uděláte nejen sladkou radost ! Nabízíme Vám čokoládové výrobky: * a to například: Kuřátka, Krasli...

Opavská 10, Plzeň

SURFSTATION, s.r.o. - BLUE GLUE

Distribuce a on-line prodej dámských fashion plavek značky BLUE GLUE. Blue Glue, to je značka přinášející svěží dech do světa módy plavek. Plavky vynikají především svojí kvalitou, sofistikovaností, jedinečností a skvělým střihem, který ihned sedí.

Jesenická 1256/1, Plzeň

Nábytek ATAN

Zabýváme se realizací interiérů bytových, restauračních a hotelových a prodejem nábytku (židle, stoly, lavice) tuzemských i zahraničních výrobců...

Husova 644/29, Plzeň

VIAMERA CZ s.r.o.

Prodej chemických a bio-chemických produktů evropské kvality, lepidel, tmelů a speciálních hmot

Teslova 15, Plzeň

Ekozoo s.r.o.

Výroba kvalitních krmných směsí pro ptactvo a hlodavce. Prodej chovatelských potřeb pro psy, kočky, ptáky, ryby, terarijní zvířata.

Větrná 387, Kožlany

REIF,spol.s r.o.

Dovážíme a prodáváme zboží textil second hand z nejbohatších měst Švýcarska. Zboží je kvalitní a moderní vždy na určitou sezónu. Každý kus je originál.

Doubrava 9, Nýřany

MilanČonka

Výroba a prodej čisticích, pracích a kosmetických produktů.

Kyjovská 637, Planá

ask4spice s.r.o.

Společnost se zabývá dovozem a zpracováním koření. Provozuje e-shopu s kořením pod značkou Solomon - koření králů. Dodáváme do domácností i restaurací a hotelů. Nabízíme i dárkové kazety s kořením a mlýnky. Budujeme rozsáhlou encyklopedie koření.

61, Útušice

AGROSPOL Czech, spol. s r.o.

Nabídka terénního poradenství, polní pokusnictví. Skladování a doprava agrochemikálií i likvidace obalů. Prodej agrochemie (prostředky na ochranu rostlin): mořidla na osiva, pesticidy, herbicidy, fungicidy, insekticidy, repelentní přípravky, hnojiva.

Borská 588/13, Plzeň

Dřevotrans - K

Provozování nákladní autodopravy.

Chebská 502/27, Plzeň

AlfaMETAL Roman Štix

Provozujeme výkupnu železného šrotu. Vykoupíme šrot, kovový odpad, železo, barevné kovy (měď, hliník, zinek, slitiny, mosaz, bronz, litina), likvidujeme ocelové konstrukce. Prodej: hutní materiál (plechy, traverzy, profily, betonářská ocel).

Domažlická 138, Plzeň

Thorn Metal, s.r.o.

Nabízíme maloobchod a velkoobchod koupelnovým vybavením a topenářským materiálem. Nabízíme koupelny, topení, sanitární keramiku, vodovodní baterie...

Slovanská 172, Plzeň-Východní Předměstí

ATELIÉR MAUR, s.r.o.

Nabízíme vánoční a slavnostní světelnou výzdobu, venkovní dekorace pro výzdobu městských center, obchodních domů, výstavních ploch, hotelů, parků. Prodáváme slavnostní a zahradní osvětlení, osvětlení stromů a světelné řetězy. Poskytujeme návrhy a realizace.

Libušínská 192/84, Plzeň-Božkov

Reel Pack, s.r.o.

Velkoobchod obalů

Jiráskova 365, Dobřany

Jiří Thurn - Akvagast

Firma se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej čerpadel renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců a je jedním ze zakládajících ...

Bezručova 183/27, Plzeň

FORTE-WESPA-ROKYCANY, s.r.o.

Nabízíme Vám prodej, servis, ostření a svařování pilových kotoučů a pásů, zajištění kompletního vybavení řezáren od výkresové studie až po realizaci.

Václava Nového 1189, Rokycany

Josef Nový - prodej obráběcích strojů

Nabízíme Vám nové a použité obráběcí a tvářecí lisy a stroje. Provádíme střední a generální opravy. Pásové pily na kov a pilové pásy zn. WIKUS. Provádíme svaření a broušení. Prodej a výkup starších strojů na bazar. Dodávka po ČR do 48 hodin.

Čelakovského 194, Rokycany

Jiří Bozděch - Abratech, nářadí a ochranné pracovní pomůcky

Nabídka lepidla, laminačního lepidla, lepicích pásek, suchých zipů, ochranných dorazů, brusiva, vzduchového ruční nářadí a osobních ochranných pracovních pomůcek - respirátory, filtry, brýle, polomasky, chrániče sluchu a další produkty od společnosti 3M.

Plzeňská 577, Rokycany

BH technika, s.r.o.

Provozujeme army shop. Nabízíme prodej a pronájem vojenské techniky. Prodáváme outdoor vybavení - oblečení, obuv, vybavení pro polní (skautské) tábory, nářadí, kanystry, celty, plachty, sítě. Military zboží - znehodnocené zbraně, dalekohledy, elektrocentrály.

Nepomucká 915/208, Plzeň-Černice

CYKLO BARTONÍČEK

Výhradně dováží odpružené vidlice Marzocchi Bomber 888, 66, 55, 33, 22, MZ a CZ. Dále jsou výhradní dovozce pro tlumiče Roco, Formula kotoučové brz...

Skladová 557/20, Plzeň-Koterov

LOS - lovecké potřeby

Lovecké potřeby, zbraně, střelivo. Nabízíme opravy repase zbraní, nastřelování,montáž optiky. Prodej optiky Eschenbach, Arcon Czech. Kurzy a zkoušky pro získání zbrojního pasu. K dispozici krytá střelnice Plzeňska.

Ke sv. Jiří 71/10, Plzeň

C & C Líně, spol. s r.o.

Nabízíme Vám obaly z polypropylenu, PP, BOPP, sáčky, folie, obálky na CD a DVD, pošetky, sáčky s euro výsekem. Potisk fólií je šestibarevný flexotisk. Internetový obchod.

Tlučenská 583, Líně

Profesional CZ, s.r.o.

Prodávají ochranné pomůcky, pracovní oděvy, textil, obuv, rukavice, brýle, masky, respirátory, přilby, štíty, sluchátkové a zátkové chrániče. Dodávají speciální oděvy ESD, protipořezové oděvy, obuv a antivibrační rukavice. Zastoupení Prabos, 3M.

Na Bořích 573/5, Plzeň-Koterov

KIMOS com.-CZ, s.r.o.

Nabízíme truhlářské řezivo a dřevařskou kulatinu. Zabýváme se správou lesních majetků a výrobou laťovkového středu. Nabízíme řezivo tuzemské a exotické: Doussié, Iroko, Meranti, Merbau, Sipo, Wenge, Zebrano a další.

Samaritská 204/14, Plzeň

GASTRO Vaizová, s.r.o.

Nabízíme Vám velkoobchod pro gastro provozy. Potravinářské zboží zn. Vitana, Hugli, Podravka-Lagris, Nestlé a řady dalších dodavatelů. Vedeme rovněž chlazené a mražené potraviny. Zavážíme západní, střední a jižní Čechy, další regiony po dohodě.

Tlucná 7, Horní Bělá

AGRI FAIR, s.r.o.

Nabízí vysoce odolné pracovní oděvy, rukavice, boty, zateplené bundy, pracovní kombinézy, montérky, kalhoty, svařovací helmy, brýle, reflexní oděvy, ochranné přilby. Jedná se o kvalitní výrobky pro pozemní, stavitelské, technické, dopravní služby.

Stříbrská 45, Stod

Paintball ARES, s.r.o.

Nabízíme paintball, akce pro veřejnost a firmy s možností ubytování, zprostředkování paintballových her po celé ČR. Internetový paintball shop, velkoobchod, maloobchod. Hřiště k dispozici. Oficiální distributor značky Tomahawk v ČR.

Železniční 2600/26, Plzeň-Východní Předměstí

PEBAL, s.r.o.

Nabízíme Vám obaly z LDPE, HDPE, pěnového polyethylenu. V nabídce naleznete fólie, pytle, sáčky a přířezy všech velikostí. Dále vyrábíme bazénové solární plachty z bublinkové fólie, silážní, stavební a jezírkové plachty.

Keramická 198, Třemošná

AZ SERVIS DRINK, s.r.o.

Nabízíme Vám velkoobchod nápojů. Pivo, alkoholické a nealkoholické nápoje, tabákové výrobky. Provádíme sanitaci pivních zařízení a rozvozy zákazníkům. Zásobujeme gastronomické provozy a maloobchody - podle rozvozových plánů.

9. května , Třemošná

Nesscom, spol. s r.o.

Provozujeme velko-maloobchod kompletním elektroinstalačním materiálem. E-shop s aktuálním ceníkem a stavem zásob, kamenný obchod v centru města s vlas...

Wenzigova 79/8, Plzeň

Canard, s.r.o.

Jsme výrobcem sportovního funkčního oblečení z kvalitních materiálů určeného pro všechny druhy sportovních aktivit a specialisté v oblasti funkčního prádla. Design, barevné provedení a kvalita našich střihů odpovídá požadavkům tuzemského i zahraničního trhu. Provozujeme e-shop.

Radobyčická 729/10, Plzeň

Luko, výstavba sportovišť

Nabízíme Vám realizaci sportovních ploch, dále rekonstrukce travnatých hřišť, regenerace a ošetřování trávníků. Nabízíme speciální hnojiva, travní osiva, automatické závlahové systémy, sportovní plochy s povrchy III. generace.

Květinová 321, Dýšina

Elimat elektro, s.r.o.

Nabízí veškerý sortiment elektroinstalačního materiálu. Prodávají kabely a vodiče i širokou nabídku svítidel. Mají elektroměrové desky, pojistko...

K Cihelnám 100, Plzeň

Alkal baterie, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis NiCd baterií značky SAFT-FERAK, dodáváme trakční, gelové a startovací baterie včetně servisu. Provádíme kapacitní zkoušky, systémové řešení v oblasti záložních a trakčních zdrojů UPS. Náhradní díly, propojky a nosiče.

Železniční 2662/15, Plzeň-Východní Předměstí

SUNEX - Ing. Zdeněk Kupka

Firma nabízí vše pro profesionální úklid, čištění a hygienu. Dodáváme, půjčujeme a servisujeme profesionální prostředky, techniku a stroje pro ...

Pod Všemi svatými 310/3, Plzeň

Sentaco, spol. s r.o.

Nabízíme Vám zařízení pro wellness, péči o tělo a fitness. Masážní a rekondiční stroj Rolletic je světově proslulý. Bylinná pára Bylinka je v...

K Jandovo skále 112 112, Kyšice

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?